Pojďme si popovídat

Hodina konzultací a rad, která vám pomohou nalézt váš styl!

Stres a nervozitu nechte doma. Čas i místo přizpůsobíme tak, abyste se cítila příjemně. Hodinu si budeme povídat v kamarádském uvolněném duchu.

Probereme vše, co ovlivňuje váš život, radosti i povinnosti. Bude mě zajímat, v jakém prostředí pracujete, jak trávíte čas mimo práci, po čem toužíte a co je vám blízké. Jaké barvy se vám líbí, v čem se sama cítíte nejlépe.

Navrhnu vám váš osobní styl, poradím, na co se zaměřit, jaké volit střihy a materiály. Poradím s vlasovou úpravou i stylem líčení.

Doba: 1 hodina

Barevná typologie

Život je plný barev. Nechte barvy rozehrát i svůj šatník. Společně vybereme širokou škálu odstínů, které podtrhnou váš styl.

Barvy dokážou zázraky. Pomohou omladit, podtrhnout celé vyznění vaší image. Velice často se setkávám s překvapenou reakcí mých klientek na odezvy svého okolí poté, co do svého šatníku zařadí barevné kousky.

Pomůžu zazářit i vám! Naučím vás, jak funguje barevné spektrum. Sama snadno zvládnete kombinovat barvy, které vám sluší.

Poradím vám triky, jak nakoupit oblečení, které snadno zkombinujete do několika rozmanitých outfitů. Připravím pro vás na míru několik praktických ukázek, jak si s oblečením i doplňky poradit.

Doba: 2 hodiny

Rozbor šatníku

Dveře od šatní skříně skoro nedovřete, ramínka máte plná a na policích se vrší další a další kousky a vy přesto nemáte co na sebe?

To je situace, s níž se setkávám velmi často. Buďte v klidu, nejste v tom sama. Společně vám ve skříních uklidíme; budu nemilosrdná a vy mile překvapená, protože během 4 hodin budete mít jasno v tom, co poletí pryč! Necháte si jen to, co skutečně nosíte a pozor – co vám skutečně sluší. Sestavíme seznam klíčových kousků, které se stanou základním kamenem vašich budoucích outfitů pro různé příležitosti. Přesně vám poradím, co ještě dokoupit. Součástí je i barevná fotodokumentace.

Doba: 4 hodiny

Každá jsme jiná a každá můžeme být krásná

Dobře vypadat neznamená vlastnit a oblékat poslední výkřiky módy. Finta spočívá ve výběru toho, co sluší vám, nikoliv vaší kamarádce.

Pomůžu vám pochopit, jak přistupovat k vlastnímu tělu a jaká jsou pravidla pro výběr oblečení, které zdůrazní vaše přednosti.

Výběr je nepřeberný a díky správné kombinaci dokážete zanedlouho najít vhodné oblečení nejenom s ohledem na správný odstín, ale i křivky svého těla.

Díky podrobné analýze vašeho typu postavy získáme podklady pro vhodné střihy, materiály i doplňky. Důležité je podtrhnout vaše silné stránky. Na míru vám vytvořím ukázky, které pro lepší vizuální představu předvedu na fotografiích.

Doba: 2 hodiny


Váš styl

Každý má svůj jedinečný styl. Pomůžu vám najít cestu k tomu svému!

Oblékání prozradí mnohé; od profese až po koníčky. Aniž bychom si toho byly vědomy, do oblečení a především do nejoblíbenějších outfitů se promítne mnohé. Zamyslela jste se někdy na tím, proč se nejlépe cítíte třeba v jedněch konkrétních džínách či proč si na důležité porady berete tak často konkrétní střih sukně?

Ať už děláte cokoliv, můžete být stylová.

Styl oblékání je způsob, jakým svou osobnost představujete svému okolí, ale zároveň určuje, jak se při svých aktivitách sama cítíte. Stylů oblékání i líčení je mnoho, pojďme společně vybrat ten nejvhodnější pro vás.

Konzultací vašeho stylu najdeme to pravé, co vás vystihujte. Zároveň vám ale rozšíříme možnosti. Ukážu vám různé varianty a vy si snadno vybere to, co vám padlo do oka na první dobrou.

Nasměruje vás na správnou stylistickou notu a pomůže vám pochopit jeho charakteristiky. Získáte přehled o možných variantách, ze kterých si vyberete takovou, která vám padne do oka na první pohled. Připravím pro vás různé fotky, poradím se střihy a navedu vás tak, aby váš styl odpovídal vaší osobnosti.

Doba: 2 hodiny

Pojďme spolu na nákup

Slevy, výprodeje loňských kolekcí, nové vzory, puntíky nebo proužky…. Jak se v tom vyznat?

Pokud si nevíte rady a jste specialistka na nákupy módních kousků, které jsou možná pěkné, leč nenošené leží ve skříni, je načase si říct dost a nechat si poradit.

Pojďte na nákup se mnou. Nedovolím, abyste vyhodila peníze za další černé univerzální tričko ani za super červené kozačky. Tedy pokud je nebudete opravdu potřebovat!

Doplníte svůj šatník, pobavíme se o vhodných střizích i barvách. Společně projdeme obchody, v kabince si vyzkoušíte různé variace a já budu v roli mentora, který vás nákupní džunglí provede s vítězným úsměvem na tváři nás obou.

Doba nakupování: dle dohody a potřeby

Beauty poradenství

Profesionální kadeřnice a make-up artistka k vašim službám!

Bezchybná pleť, přirozené líčení. Svěřte se do péče odbornici na kosmetiku a vizáž. Získáte perfektní diagnostiku pleti doplněnou o doporučení vhodné kosmetické péče a případných estetických procedur. Součástí je i kurz vhodného denního líčení bez jediné chybičky – navíc snadno a rychle, abyste si jej dokonale osvojila.

Hair poradenství

Profesionální kadeřnice k vašim službám!

Volba střihu vašich vlasů včetně správného výběru barvy a následné péče. Stačí pár změn a stane se z vás dokonalost sama. Podle tvaru obličeje a životního stylu vykouzlí to pravé a na míru ušité přesně pro vás.

Za nákupy nejen do centra módy!

Milán, slavné italské město plné módy. Pokud se vám zdají české obchody nedostatečné, využijte možnost cesty za pravým stylem do zahraničí. Zaleťme si do Milána, městu, kterému vládne haute couture a v němž nalezneme nepřeberné množství prestižních značek s modely plných barev, elegance a materiálů prvotřídní kvality.

Preferujete spíše něco odvázanějšího? Můžeme společně vyrazit do německého Berlína.

Vím, kde hledat správnou a kvalitní módu pro váš styl.

Podmínky dle individuální domluvy

odstavce

Kontaktujte mě