Čas na změnu

Podstatné je najít správný směr a cítit se dobře. Platí to pro život pracovní, osobní, a platí to i v oblékání. Promluvíme si o vašem životním stylu. Řeknete mi, co je pro vás důležité a jak běžně trávíte svůj den. Do detailu zhodnotíme vaše pracovní aktivity. Ať už podnikáte či pracujete v managementu, připravím vás na každý okamžik vašeho dne. Navrhnu vám styl na míru a pomohu vybrat vhodný střih a materiály.

Doba: 1 hodina

Barevná typologie

Život by neměl být jen černobílý. Jděte s dobou a nebojte se barev. Vylepší nejen náladu, ale především vaši image.0 Vaše okolí vás zaručeně začne vidět novýma očima. Naučím vás, jak barvy správně vnímat a především kombinovat. Kromě obecně platných triků a rad vám připravím i konkrétní příklady různých tipů outfitů.

Škála barev vybraná na míru zalichotí nejen vaší osobnosti. Navíc už budete přesně vědět, po čem v obchodě sáhnout.

Doba: 2 hodiny

Rozbor šatníku

Trička, kravaty, košile, spousta kalhot a sem tam nějaká ponožka. Skříň vám přetéká a vy přesto nosíte maximálně pět kombinací? Pomůžu vám šatník probrat a zbavím vás nesmyslných kousků, které vám akorát překážejí. Necháte si zkrátka jen co, co skutečně budete nosit a co vám padne jako ulité. Připravím vám několik outfitů, poradím, co případně dokoupit. Součástí je i barevná fotodokumentace pro snazší zapamatování si vhodných kombinací. Během 4 hodin budete mít jasno.

Doba: 4 hodiny

VŠE O VAŠÍ POSTAVĚ

Řeč těla nebo Kamufláž
Nejspíš vás také napadá, že obléknout modela není žádné umění. Jenomže správně halit tělo, které patří hlavě rodiny a firmy zároveň, je zcela jiná disciplína. Uklidním vás - nejde o velikost pasu ani o délku nohou, klíčem k úspěchu je pochopení celku!

Dobře vypadat neznamená vlastnit a oblékat poslední výkřik módy. Finta spočívá ve výběru toho, co sluší vám. Pokud pochopíte, jak přistupovat k vlastnímu tělu a jaká jsou pravidla pro výběr oblečení, které zdůrazní vaše přednosti - máte vyhráno. Výběr je nepřeberný a díky správné kombinaci dokážete zanedlouho najít vhodné oblečení nejenom s ohledem na správný odstín, ale i křivky a příležitost.


VÁŠ STYL

Jen vy sám nejlépe víte, jaký život žijete. Budujete profesní kariéru, plníte si sny díky svým koníčkům nebo je pro vás na prvním místě rodina a pohoda s přáteli? Ať už děláte cokoliv, vaše image je důležitá. Je součástí vaší osobnosti. Stylem oblékání prezentujete nejen sám sebe, ale i své vnitřní pocity. Získáte dokonalý přehled o rozličných módních kombinacích, které vám padnou jako ulité a budou respektovat vaši osobnost.

Společně vybereme nejvhodnější outfity, které budou ladit k vašemu životnímu stylu. Součástí konzultace je i přehledná fotodokumentace pro lepší zapamatování a pro aplikování obecných pravidel do budoucna.

Doba: 2 hodiny

Společné nákupy

Nenávidíte nakupování? Vezměte mě s sebou a bude to hračka!

Ze zoufalé snahy nekoupit si další kus té samé košile jen proto, že vás výběr oblečení nebaví, vás rychle vyvedu. Společně projdeme obchody i nákupní centra; nakupování se pro vás stane efektivním a rychlým způsobem pořízení si nutných a přitom módních kousků, které k sobě navzájem skvěle ladí. 

Najdeme krásné oblečení právě ve vašich velikostech a takovém stylu, který vám skutečně sluší a cítíte se v něm dobře. Společně si předem domluvíme plán, co je třeba nakoupit a kde. Podíváme se po vhodných outfitech a doplňcích, které vám padnou, a zároveň vyladí váš styl do posledního detailu. Pořídíme skutečně jen to, co vám bude slušet a lze jednoduše kombinovat. Stres a nervozitu necháme doma. 

Doba nakupování: dle dohody a potřeby

Za nákupy nejen do centra módy

Milán, město plné módy. Chcete-li svůj šatník proměnit kompletně, využijte možnost cesty za exkluzivním stylem do zahraničí. Spolu se mnou se vydáte do Milána, které se právem řadí mezi města, v nichž módě vládne haute couture. Rozmanité barvy, kvalitní materiály a vysoká elegance půjdou ruku v ruce s tím, jaké modely pro vás vybereme. Pokud preferujete odvážnější styl, bude cílem naší fashion cesty německý Berlín.

Pokud by to pro vás bylo příjemnější, můžeme fashion výlet realizovat i s vaší partnerkou; ráda program efektivně uzpůsobím tak, abyste se domů vraceli s nadšením a novou image oba dva.

Doba nakupování: dle dohody a potřeby

Kontaktujte mě