ÚVOD


Naučím vás oblékat tak, abyste vyjádřily vaši osobnost. Svým stylem zvýšíte šance na uplatnění v pracovním i osobním životě.

•    STYL NA MÍRU
Lidé mají často ve zvyku napodobovat ostatní. S mojí pomocí se naučíte vytvářet svůj vlastní styl.

•    OSOBITÝ STYL JIŽ ZA TÝDEN
Během jednoho týdne kompletně vylepšíte svojí image.

•    KURZY PRO VŠECHNY
Kromě individuálních služeb nabízím módní kurzy, díky kterým se naučíte vytvářet osobitý styl.

•    POMŮŽU ONLINE I OFFLINE
Všechny služby poskytuji jak online, tak i přímo v mém ateliéru v pražských Holešovicích.
KDO JSEM?

Jmenuji se Viktorie Rojtová a jsem učitelkou módy – učím ženy prezentovat samy sebe prostřednictvím aktuálních módních trendů. Už jako dítě jsem milovala všechno, co se týkalo oblékání. Není proto překvapením, že jsem v dospělosti přehodnotila kariéru globální manažerky a začala se naplno věnovat módnímu odvětví.

Absolvovala jsem profesionální módní kurzy nejen v Praze, ale i v daleké Moskvě. Mám dva vysokoškolské tituly. Během studií jsem mimo jiné získala znalosti a dovednosti z oboru psychologie, které mi usnadňují pochopit vnitřní stránku mých klientů. Neustále sleduji světovou módu a jsem tak schopna předávat aktuální trendy.

Ovšem sestavení outfitů není pouze o žhavých trendech. Správný outfit vám má zvýšit sebevědomí, podtrhnout vaše přednosti, a naopak skrýt nedostatky. Díky správnému stylingu dosáhnete vnitřního klidu, který se bezpochyby projeví ve vašem osobním životě. Moc ráda vám pomůžu na cestě k osobnímu stylu.

Konzultace a poradenství poskytuji online formou. Rovněž se klientům věnuji osobně v ateliéru v pražských Holešovicích.

O MNĚ

07 Čvn, 2016

Kontaktujte mě