JAK NOSIT ZVÍŘECÍ POTISK, ABYSTE ZÍSKALI JEDINEČNÝ LOOKJeden z nejvýraznějších trendů letošní (pod)zimní sezóny je zvířecí potisk.

V obchodech ho najdete na všem – na tričkách, tílkách, kabátech, trenčkotech, šatech, sukních a různých doplňcích. Při jejich kombinaci však musíte našlapovat opravdu opatrně. Doporučuji, držet se těchto základních zásad:
1. Nekombinujte více kousků oblečení s tímto vzorem. Můžete ho však zkombinovat s jiným vzorem, např. kostkou. Dávejte si však v tomto případě pozor na barevné propojení obou vzorů.
2. Zeptejte se sama sebe zda máte odvahu takový vzor využít na větším kusu oblečení např.: kabátu nebo šatech… pokud ano tak hurá do obchodu pro trendový kousek! Jestli jste méně odvážná a přece chcete takový vzor vyzkoušet, zkuste se zaměřit na regály s doplňky např.: páskem, rukavicemi nebo třeba šálou…
3. Nejjednodušeji zkombinujete takový vzor s jednoduchými jednobarevnými kousky, např. k leopardímu vzoru se bude dobře hodit hnědá nebo bílá. Opatrně však zacházejte s černou, jelikož vašemu outfitu může přidat na větší dramatičnosti.
 
Více o tomto vzoru uvidíte na videu  – viz. níže.

Vaše Viky.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *