Sleep dress.V loňském roce se trendem staly šaty prádlového typu ve stylu kombiné.

Módní šaty na ramínka se šijí ze saténových, hedvábných, kostýmových látek, brokátu, viskózy, bavlny, kůže, sametu, manšestru, blýskavých textilií a dalších moderních tkanin, slavnostní šaty se zdobí krajkou. V roce 2017 trendy šaty ve stylu prádla je možné nosit nejen na večírky, ale i v běžném životě.

Především ale zapomeňte na stereotyp, podle kterého je možné takové šaty oblékat jen na večerní akce. Šaty na ramínka se výborně začlení do jakéhokoliv casual vzhledu, včetně pracovního outfitu.

Na vycházku s přáteli, na nákupy, do kina a pro další neformální příležitosti si směle vytvořte pohodlný a lidový look s šaty prádlového stylu. Pohrajte si s kontrasty: doplňte šaty velkými boty a křivákem nebo si pod šaty oblečte bílé tričko, doplňte o choker náhrdelník a tenisky a vykouzlíte outfit ve stylu módních 90. let.

Jestli Vás neomezuje přísný dress code, klidně si módní výstřelek pořiďte do práce. Platí zde pouze jedno pravidlo – všechny ostatní věci vizáže musí být maximálně neutrální. Lakonická a stylová varianta to jsou šaty ve stylu kombiné (nejlépe černé nebo jiné tlumené barvy) plus delší blejzr v mužském stylu, taška tote nebo messenger a minimalistické sandály či klasické lodičky.

Večerní toaleta, jejíž základem jsou šaty na ramínka, nepotřebuje zvláštní instrukce: díky své jednoduchosti se takové šaty snadno kombinují prakticky s jakýmikoliv doplňky a ozdobami, které se k sobě barevně hodí.

Vaše Viky.

 

1462968699_1734946124__340  537099_900

FotorCreated(89) T&B_Club_cami_02v

ja2  1fb5a741af02b88e08548ce95327e0c4500dda

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *