Doplňky jara a léta 2017Doplňky jara a léta 2017 se dožadují odvahy a jasného projevu individuality. Fungují podle stejných trendů jako oblečení: neonové barvy, průzračné materiály, volány, spousta dekorací nebo naopak čisté a minimalistické linie. Takové věci se nehodlají stát jen správnými průvodci na sezónu nebo déle, lehce dokážou převést váš styl do nové úrovně.

Efektivní kabelky, sandály a brýle dodají módní šmrnc základním kompletům a skvěle se sladí s oblečením se značkovými kousky sezóny.

Základní doplňky jara a léta 2017

Různé náušnice

Velké okázalé náušnice nejrůznějších velikostí se stanou opravdovým předmětem přání v nové sezóně. Mnoho kovových ozdůbek, kamínky, řetízky, průhledný plast – to všechno dohromady skvěle ladí. Je možné nosit různé náušnice, jak v páru, tak i samostatně. Směle s nimi doplňujte nejrůznější outfity: počínaje obyčejnou bílou košilí a konče složitým eklektickým kostýmem.

nausnice 4

Těžké břemeno

V nové sezóně módní hodnota kabelky přímo záleží na její velikosti. Není příliš pohodlné s sebou neustále tahat „obra“, ale jestliže ráda v kabelce hromadíte různé harampádí, měla byste se porozhlédnout po lehce zveličených modelech. Mohou být velmi praktické.

sumka velka1   sumka velka3

Úplně maličké

Jako opak velkých modelů návrháři ukázali úplně maličké kabelky. Pytlíky s třásněmi, peněženky na řetízku a miniaturní designové ve tvaru měsíce, jestli chcete zkrášlit svůj look a vůbec nic s sebou nebrat, tak to je vaše varianta.

sumka mala 1   sumka mala 2

Pantofle

Pantofle jistým krokem kráčí do nové sezóny. Přesně tak, taková obuv vypadá často velice jednoduše, ale mnoho záleží na samotném modelu, a s čím a jak ho sladíme. Pantofle velmi dobře doplňují prádlový look, lakonickou klasiku i oblečení ve stylu sport šik.

pantofle 1   pantofle 4

Sandály na platformě 

Své pozice se nevzdávají sandály na platformě. Jestli jste si je nestačila pořídit vloni v létě, tak stále ještě není pozdě. Sandály si můžete vybrat podle svého vkusu – barevné s patchworkem, na výsokém podpadku  nebo praktické sportovní.

basanozky na platforme1   basanozky na platforme2

„Kitten heels“

Nízký podpatek je opět v módních výšinách. Nové variace klasických lodiček, sandálky s peřím nebo širokými stuhami – na molu bylo možné vidět nejrůznější modely s podpatkem do pěti centimetrů. A proč ne, jako alternativa k vražedným jehličkám.

maly podpadek 1

Brýle s barevnými skly

V nové sezóně je moderní schovávat oči před sluncem za barevnými skly. Tvar brýlí může být jakýkoliv: od přísného futurizmu až po jemné velké obruby ve stylu 70. let.

bryle 1   bryle 3

 

Jaké doplňky jara a léta 2017 se nejvíce líbí vám? Možná, že něco z toho už máte ve svém šatníku?

Vaše Viky.

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *