BUSHMANDostavám často otázku od svých klientů: „Co si mám obléknout na sebe, když jdu s dítětem na procházku, na hřiště nebo jen tak do lesa …? „.  A já říkám: „ Žádný problém, i při takových činnostech můžete vypadat elegantně! „. Samozřejmě při výběru oblečení pro takové účely musíte dbát na pohodlí a funkčnost. A právě tady vám dobře poslouží přírodní materiály. Nedávno jsem narazila na značku BUSHMAN, která mě zaujala svoji širokou nabídkou směřovanou na ty, co mají rádi aktivní pobyt v přírodě.

 BUSHMAN vyrábí outdoorové oblečení a vybavení  pro muže a ženy, kteří milují cestování, objevování a dobrodružství.

Všechny jejich produkty, jsou  spolehlivé a praktické a také se dá z jejich nabídky vykouzlit outfit, který vám vydrží na hodně hodně dlouho.  Produkty značky BUSHMAN jsou totiž nadčasové a nepodléhají momentálním rozmarům módních návrhářů, takže je módní vlny úspěšně míjejí. Navíc používají téměř výhradně přírodní materiály – bavlnu, vlnu, len, bambus, kůži, apod.  A to mě baví!

Co z jejich nabídky vybrat? Do chladného počasí určitě bavlněné tričko s dlouhým rukávem, doporučuji vybrat jednoduché triko bez nápisu, jelikož se dobře kombinuje. Kalhoty, trekové boty, mikinu, bundu, čepici, ponožky… To všechno si můžete pořídit u BUSHMANŮ. Doporučuji si trochu pohrát z barvami, jelikož dodají vašemu outfitu punc výjimečnosti. A když ještě k tomu přidáte i vhodné doplňky třeba stylovou šálu a hodinky, tak budete vypadat svěže a mladistvě. O to přece také jde.

Řeknu vám, že móda BUSHMAN je pro vás pro všechny, co milujete aktivně přírodu a nemusíte zrovna být lovec tygrů nebo vrcholový sportovec.

Vaše Viky.

snimek-obrazovky-2016-12-02-v-13-42-24        snimek-obrazovky-2016-12-02-v-14-04-26

jacket_bartle_bag_doto vest_elko_sweatshirt_alberta jacket_bartle_t-shirt_durham_trousers_riley


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *