Spodní prádloVýběr ženského prádla je dnes rozmanitý. Kromě všelijakých střihů najdeme v nabídce speciální hypoalergenní modely, sportovní, romantické, pro běžné nošení a také stahovací či tvarující prádlo jak z přírodních, tak i ze syntetických textilií. I když je spodní prádlo zcela skryté cizím očím, k jeho výběru je třeba přistupovat mnohem zodpovědněji než k vrchnímu oblečení. Vždyť na kvalitě a velikosti spodního prádla závisí nejen pohodlí, silueta postavy, ale i zdraví ženy.

Na začátku je třeba si ujasnit, pro jakou příležitost prádlo potřebujete, pod čím ho budete nosit a teprve poté můžete začít s konkrétním výběrem.

1. Spodní prádlo pro běžné nošení

– Jestliže si kupujete prádlo a nepřemýšlíte, pod jakým oblečením ho budete nosit, vyberte si hladké prádlo (bezešvé kalhotky), jehož barva bude v odstínu pokožky, takové prádlo bude pod oblečením prakticky neviditelné.

– Vybírejte přírodní materiály: len, bavlnu a hedvábí. Spodní prádlo s přidáním syntetiky je elastické a dobře drží tvar. Avšak dbejte o to, aby syntetická vlákna netvořila více než 10% z celkového složení látky, nebo vaše pokožka nebude dýchat.

 

    

 

2. Sportovní

– Materiál sportovního spodního prádla musí být hygroskopický, což znamená, že prádlo při fyzické zátěži pohlcuje vlhkost, a to je vynikající prevence před vznikem opruzenin.

– Sportovní prádlo musí v určité míře stahovat, ale nikde nesmí tlačit.

 

    

 

3. Večerní

– Je třeba vycházet z toho, jaké budete mít šaty, a podle toho zvolit výšku posazení podprsenky.

– Vybírejte přesně takovou barvu, jakou mají vaše šaty, nebo odstín vaší pokožky.

– Při volbě prádla se také můžete zaměřit na tvarující prádlo, které případně vylepší vaši figuru ve zvolených šatech.

– Jestliže je vaše vrchní oblečení přiléhavé, dejte přednost bezešvému prádlu.

 

     _________________537072964c246  

 

4. Erotické

– To je prostor pro vaši fantazii, můžete si dopřát prádlo s krajkou či různými ozdůbkami, které zdůrazní vaši sexualitu.

Zaměřte se na barvu prádla:

– Tmavovlasým slečnám více sluší černé, červené a béžové prádlo.

– Majitelky světlých vlasů by si měly pořídit soupravy bílého, béžových či růžových odstínů, v nichž nejen že budou vypadat stejně sexy, ale navíc něžně a romanticky.

 

 

   

 

Nejdůležitějším pravidlem při výběru spodního prádla je, že musí zcela odpovídat vaší velikosti. Nelze si pořizovat spodní prádlo se záměrem, že v nejbližší době zhubnete nebo naopak přiberete. Prádlo vám musí přesně sedět, ale nesmí tlačit, ani se zařezávat do pokožky. Také byste neměla mít pocit, že ho na těle vůbec nemáte.

Samozřejmě, že každá žena dává přednost něčemu jinému při výběru spodního prádla, ale je vždy důležité mít na paměti typ postavy. Dámám s širokými boky budou slušet dámské boxerky, ty, co nemají ideální břicho, by se měly porozhlédnout po kalhotkách panty (panty jsou elastické tvarující kalhotky s vysokým pasem). Jestliže má žena skvělou proporcionální postavu, tak výběr prádla je mnohem jednodušší. Ale i v takovém případě je třeba si všímat drobností. Doporučuji to nepřehánět a nedopusťte, aby se vám stalo, že se na veřejnosti ukážete v podprsence, ze které se vám tvoří faldy v podpaží, která se vám zařezává do zad, čímž vytváří nadbytečné záhyby.

A pamatujte, abyste pochopily, jak se žena opravdu k sobě chová, stačí se jen podívat na její spodní prádlo. To vám může hodně prozradit o jeho majitelce.

Vaše Viky.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *