KřivákDnes je těžké najít někoho, kdo by nevěděl, co je to křivák. Tyto bundy vidíme každý den nejen v šatníku motorkářů, hudebníků a příslušníků neformálních skupin, ale i frajerů a parádnic, a dokonce i dětí.

Tento kousek oděvu, původně vojenská uniforma 50. let a později oblíbené oblečení motorkářů a rokových zpěváků, se přestěhoval do ženských šatníků a zcela se změnil – i materiál, i barvu, kromě základního – šikmého zipu.

Jak základní vlastnosti této bundy ovlivní vzhled vaší postavy:

1. Vytvoří širší ramena.

Vzhledem k mužskému charakteru tohoto kusu oblečení jeho střih dodává siluetě odvážnost.

2. Ve většině případech zdůrazňuje pas.

Ženy se zaoblenými boky musí mít na paměti, že křivák přitahuje pozornost právě na oblast pasu a boků. Rozšířená sukně nebo široký lem šatů, délka maxi nebo midi, střevíce na podpatcích – to jsou ideální doplňující části módního kompletu, které schovají objemné boky.

3. Dělá tenčí ruce. Dlouhé úzké rukávy díky krátkému a podmíněně čtvercovému základu bundy vaše ruce vizuálně zeštíhlují a prodlužují.

Noste křiváky se sukněmi různých střihů, šaty, džíny i klasickými kalhotami, triky, mikinami i hedvábnými halenkami. Vytáhněte křiváky do společnosti i kanceláře.

Jestliže hloubáte nad garderobou ke křiváku s ohledem na věk, je důležité to nepřehnat s pestrými barvami, jejichž odstíny kontrastují vašemu barevnému typu, a vyhledávat komplety s širokými sukněmi, klasickými kalhotami, protáhlými svetry.

Krášlete se a dopřávejte si neobvyklé nápady!

Vaše Viky.

 

 

 

kosuhi-2016-5kosuhi-2016-4kosuhi-2016-2

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *